Menu
0 Comments

Циліндр гідравлічний для будь-якої галузі

Компанія «Gidrovl» пропонує послуги з виробництва та ремонту гідроциліндрів. Такі циліндри широко застосовуються в якості виконавчих механізмів різних гідравлічних машин. Продукція компанії користується попитом у багатьох галузях: комунальній, вантажопідйомній, нафтогазовій та інших сферах.

Ми виробляємо розрахунок і проектування гідравлічних циліндрів (в тому числі призначених для роботи в особливих умовах), виготовлення продукції за наявними зразками замовника або кресленнями, а також ремонт.

Наша компанія у Фастові проектує і випускає циліндри різної складності:

  • з ходом поршня — від 4000 до 10 000 мм;

  • діаметром гільзи — від 200 до 500 мм;

  • граничним тиском — до 700 Бар.

Для кожного виду робіт підходить виріб певного типу. Наприклад, обладнання односторонньої дії застосовується в пристроях пляшкових домкратів, а циліндри двосторонньої дії підходять для бульдозерів, де здійснюють підйом-опускання відвалу. Існують вироби телескопічного типу, що складаються з декількох поршнів, їх використовують в самоскидах.

Конструкція гідроциліндрів

Виріб являє собою машину, мета якої — перетворення гідравлічної енергії в механічну. Основні частини — це корпус, що складається з гільзи і задньої кришки, шток та поршень. За допомогою поршня і ущільнювального кільця поршнева і штокова порожнини герметично поділяються, що дозволяє тиску в робочій порожнині повністю перейти на шток. Різниця тисків і площі, на яку діє підводиться тиск, є тими чинниками, завдяки яким на виході ми отримуємо корисну роботу, будь то підйом тяжкості або пресування.

Де краще гідроциліндр купити?

Якщо ви вирішили придбати нашу продукцію, тоді вам належить спочатку переглянути каталог гідроциліндрів і вибрати необхідний варіант. Не знаєте, що саме підходить для вашого обладнання? Тоді наші консультанти допоможуть з вибором, підкажуть, що саме потрібно вам, враховуючи всі вимоги та побажання.

Метки: , ,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *