Menu
0 Comments

Будівництво ангарів: ціна в компанії Building Decision

Швидкомонтовані ангари мають найширшу сферу застосування, такі будівлі потрібні і в сільському господарстві, і в промисловості. Вони широко використовуються в сільській та міській місцевості для:

  • зберігання техніки;

  • як тваринницькі комплекси;

  • у якості овочесховищ.

Будівництво ангарів безкаркасного типу ви можете замовити в нашій компанії. Використання такого ангару в якості складу дозволить вам недорого організувати правильні умови зберігання товару, а також вільно використовувати колісний або стрічковий механізм для транспортування. Швидкомонтовані будівлі такого типу коштують недорого, довговічні, тому, при належному утепленні, використовуються як виставкові павільйони, спорткомплекси і приміщення для тимчасового проживання.

Де замовити швидке будівництво складів

В даний час для зведення складських приміщень нами використовується технологія швидкомонтованих каркасних будівель. Її популярність пояснюється тим, що вона дозволяє заощадити 30-40% витрат і звести будівлю у два рази швидше, ніж при капітальному будівництві. Крім цього, навантаження на фундамент споруд з металоконструкцій менше. Ще однією перевагою є відсутність необхідності встановлювати опорні колони на значних площах, що значно здешевлює всю конструкцію.

Будівництво виробничих приміщень

Наша компанія надає послуги зведення виробничих приміщень безкаркасного типу споруди. Використання нових технологій дозволяє нам зводити будівлі в найкоротші терміни з мінімальними витратами, в будь-який час року і при будь-якій погоді.

В основі будівництва – безкаркасний ангар, в якому використовують деякі деталі власного виготовлення. Така технологія дозволяє значно знизити кінцеву ціну об’єкта будови.

Незважаючи на те, що прямостінні споруди для складів зручні тим, що в них повністю використовується весь вільний простір, з економічної точки зору, куди вигідніше побудувати два безкаркасних складу, ніж один каркасний.

Метки: ,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *