Menu
0 Comments

Перевезення зернових по Україні

Перевезення зернових культур зерновозами є не тільки одним з напрямків діяльності нашої компанії, але і основою для існування харчового ланцюжка тому, що зерно використовується як у харчовій промисловості так і в кормовиробництві, також це основна експортна культура України. Як правило зерно перевозиться насипом, але можлива і доставка зерна коли воно вже розфасовано в тару, наприклад мішки.

Через те, що зерно є рослинним харчовим вантажем, його відповідно до ДСТУ слід перевозити в спеціалізованому транспорті. У нашому автопарку для транспортування зерна використовується виключно спеціалізований транспорт. Він підібраний таким чином, щоб задовольнити навіть найвибагливішого замовника послуги перевезення зерна. Нижче наведено кілька фактів про технічні характеристики наших зерновозів:

  • · Висота: не більше 4м.
  • · Корисний об"єм кузова: для напівпричепів від 42 до 90 м3, для зчіпок від 60 до 75 м3
  • · Типи вивантаження: вся техніка є самосвальною. В залежності від замовленого автомобіля можлива задня, право і ліво бічні вивантаження.
  • · Вага, що перевозиться: за бажанням замовника і характеристикам вантажу, що перевозиться, може становити до 45 тонн.

Послуги зерновоза від компанії "Фаєр — Транс"

При перевезенні зерна слід особливу увагу приділити збереження вантажу, так як якщо під час перевезення вантаж буде піддається зовнішньому впливу велика ймовірність того, що вантажоодержувач відмовить в його прийманні. Тому весь наш автопарк, який використовується при доставці зерна автотранспортом обладнаний таким чином, щоб виключити вплив зовнішніх факторів на вантаж. Одним з елементів такого захисту для зерновозів і зерновозів-зчіпок є спеціальний тент, який захищає вантаж як від зовнішнього впливу так і від третіх осіб. Спеціальна система кріплення такого тенту не дозволяє отримати доступ до вантажу в обхід пломб, а також запобігає потраплянню вологи і комах навіть при тривалих перевезеннях зерна.

Також при перевезенні зерна слід звернути особливу увагу на характеристики транспортного засобу: його висоту, довжину, ширину, повна масу у завантаженому стані.

Можливість харчових бочок при перевезенні зерна виробляти пневмо вивантаження є їх перевагою, так як вони можуть виробляти вивантаження відразу в бункер зберігання, минаючи етапи пересипання зерна на зерно-приймач або землю що якісно підвищує збереженість зерна від зовнішніх факторів або комах.

Зерно перевозка від компанії "Фаєр-Транс"

Наша компанія спеціалізується на перевезеннях таких культура як: пшениця м"яка, тверда пшениця, жито, ячмінь, овес, кукурудза, гречка і гречка, рис, горох, квасоля, соя, кунжут.

Замовивши перевезення зерна у нас ви можете бути впевненими у тому, що Ваше зерно вчасно доїде до споживача в тому ж стані, в якому воно було завантажено!

Якщо вам необхідно здійснити перевезення зерна — телефонуйте нам в будь-який час, також ви можете замовити прорахунок ціни.

Метки: ,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *